Zespół Oświatowy w Mordach

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

"Stara" strona

zomordy

Nieoficjalna strona szkoły

 

spmordy

Archiwalna strona gimnazjum

gimnazjum1

logo1

Konkursy 2017/2018

baner3

1% dla szkoły!

podatek1W ubiegłym roku szkolnym Szkoła Podstawowa w Mordach rozpoczęła współpracę z Fundacją Studencka Młodzi – Młodym. Wielu rodziców przeznaczyło swój 1% odpis podatku dla naszej placówki. Pozyskaliśmy dzięki temu ponad 1100 zł, które przeznaczyliśmy na działalność statutową szkoły.

W bieżącym, 2016 roku, prosimy również o wspomożenie naszej szkoły 1% odpisem podatkowym. Uzyskane w ten sposób fundusze przeznaczymy na zakup pomocy dydaktycznych. Tych, którzy dalej chcą wspomagać naszą szkołę, prosimy o przekazywanie 1% podatku, wpisując podczas wypełniania formularz PIT
              
                     KRS:
KRS: 0000270261 DOPISEK: SP Mordy 5392              

Formularze do rozliczenia za rok 2015 można pobrać ze strony fundacji - fsmm.pl
                       Z góry dziękujemy wszystkim darczyńcom.