Zespół Oświatowy w Mordach

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Archiwalna strona gimnazjum

gimnazjum1

Nieoficjalna strona szkoły

 

spmordy

"Stara" strona

zomordy

logo1

Konkursy 2017/2018

baner3

Filtr
 • Sprawdzian klas szóstych - informacja dla rodziców

  W związku z egzaminem zewnętrznym – sprawdzianem szóstoklasisty, który odbędzie się 5 kwietnia 2016r., prosimy Państwa o zapoznanie się z zamieszczonymi niżej informacjami i komunikatami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

  1. Sprawdzian w klasie szóstej szkoły podstawowej w r. szk. 2015/2016. (Skrócona wersja dla rodziców.) pobierz
  2. Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w sprawie szczegółowych sposobów dostosowania warunków i form przeprowadzania sprawdzianu i egzaminu gimnazjalnego w roku szkolnym 2015/2016pobierz
  3. Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych, z których mogą korzystać zdający na sprawdzianie, egzaminie gimnazjalnym w 2016 rokupobierz
 • III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym

  Uczestnicy "III Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Młodziczek i Młodzików" gościli tym razem w miejscowości Wyszogród w województwie mazowieckim. Zawody zostały rozegrane dnia 20 lutego br. Naszą szkołę reprezentowały Kinga Teodorczuk i Julia Andrunik obydwie z klasy IVa. Tym razem podopieczne Pana Wojciecha Bobryka zajęły miejsca:

  Kinga Teodorczuk - miejsca 5-8

  Julia Andrunik - miejsca 25-32

  Wyniki III WTK Młodziczek

 • II Grand Prix Polski Żaczek i Żaczków w tenisie stołowym

  Grand Prix Polski Żaczek i Żaczków w tenisie stołowym jest kolejnym (ogólnopolskim ), po Wojewódzkich Tuniejach Kwalifikacyjnych etapem eliminacji do mistrzostw naszego kraju w tej kategorii wiekowej. Jego druga edycja odbyła się dnia 29 stycznia 2016 r. w Radomiu. Tym razem naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice klasy IVa Julia Andrunik i Kinga Teodorczuk. W skali kraju zajęły one odpowiednio:

  Kinga Teodorczuk - miejsca 33-40

  Julia Andrunik - miejsca 49-56

  Szczegóły II GP Żaczek

  Przygotował Pan Wojciech Bobryk