Zespół Oświatowy w Mordach

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Archiwalna strona gimnazjum

gimnazjum1

Nieoficjalna strona szkoły

 

spmordy

"Stara" strona

zomordy

logo1

Konkursy 2017/2018

baner3

Filtr
 • Tenis stołowy - I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek i Młodzików

  Dnia 12 września br. w miejscowości Wyszogród odbył się"I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek i Młodzików" w tenisie stołowym. Były to pierwsze eliminacje do ogólnopolskiego turnieju Grand Prix, w którym wystartują najlepsze zawodniczki z naszego województwa. W zawodach, w większości startowały reprezentantki klubów z rejonu mazowowieckiego. Podkreślić należy, że w tego typu  turnieju  startują uczennice z klas V - VI szkoły podstawowej roczniki 2004 - 2003. Tym większy jest sukces reprezentantki naszej szkoły Kingi Teodrorczuk z klasy IVa rocznik 2005, która jako jedyna na stałe nie trenuje w żadnym klubie sportowym uplasowała się na miejscach 6-8. 

  Ranking po pierwszym turnieju Ranking WTK I

  Przygotował Pan Wojciech Bobryk

   

 • Uczniowie w Sejmie RP

  6 września br. uczniowie szkoły zwiedzali Sejm RP. Dzięki zaangażowaniu posłanki Stanisławy Prządkimogli wejść na  widownię sali plenarnej podczas  obrad. Po uciążliwościach zwiedzania gmachu sejmu posłanka Prządka zaprosiła wszystkich na obiad do restauracji sejmowej.

  Na zakończenie wycieczki uczniowie udali się na spacer do  Łazienek Królewskich.

 • Nowy rok szkolny 2015-2016

  We wtorek, 1 września 2015 roku, przy pięknej, upalnej i słonecznej pogodzie, rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2015-2016. Po Mszy w miejscowym kościele udaliśmy się pod pomnik żołnierzy 8 Dywizji Piechoty, gdzie odbyły się uroczystości  upamiętniające 76-rocznicę wybuchu II wojny światowej. Tutaj wysłuchaliśmy przemówienia okolicznościowego burmistrza Miasta i Gminy Mordy p. Jana Ługowskiego. Po złożeniu kwiatów i zapaleniu zniczy udaliśmy się do szkoły.