Zespół Oświatowy w Mordach

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Archiwalna strona gimnazjum

gimnazjum1

Nieoficjalna strona szkoły

 

spmordy

"Stara" strona

zomordy

logo1

Konkursy 2017/2018

baner3

Filtr
 • Świąteczna kartka

   

   

   

 • Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego

  Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia dnia 20 grudnia 2015 r. w Łomży został rozegrany "Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego". W kategorii żaczek naszą szkołę repezentowała uczennica klasy IVa Kinga Teodorczuk. Podopieczna Pana Wojciecha Bobryka zajęła w nim bardzo dobre 4 miejsce. 

  Na zdjęciu Kinga Teodorczuk (pierwsza z lewej)

  Szczegółowe wyniki turnieju świątecznego

  Turniej świąteczny

 • II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaczek i Żaczków w tenisie stołowym

   

  Dnia 12 grudnia 2016 r. w Warszawie rozegrany został "II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaczek i Żaczków" w tenisie stołowym. Podobnie jak i w pierwszej edycji tego turnieju naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy IVa: Julia Andrunik i Kinga Teodorczuk. Tym razem zajęły one następujące miejsca:

  Kinga Teodorczuk - miesjce 4

  Julia Andrunik - miejsca 13- 16

  Na zdjęciu Kinga Teodorczuk (pierwsza z prawej).

  Zawodniczki trenuje Pan Wojciech Bobryk.

  Szczegółowe wyniki turnieju

   II WTK

 • Wigilia u pięciolatków

  wojciech bielawskiW piątek, 18 grudnia 2015 roku, w grupach pięciolatków odbyło się spotkanie opłatkowe przygotowane przez rodziców i  wychowawców grup. Uczesnicząca w spotkaniu Dyrektor Zespołu Oświatowego p. Teresa Kozos przekazała najmłodszym serdeczne życzenia świąteczne. Nastepnie wszyscy podzielili sie opłatkiem i zasiedli do stołów z przygotowanymi potrawami wigilijnymi. Uroczystość przebiegła w miłej, świątecznej atmosferze urozmaiconej wspólnym śpiewaniem kolęd.

 • Nasz udział w konkursach profilaktycznych

  img 20151215 142117

  14 grudnia 2015 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Mordach odbył się przegląd teatrzyków szkolnych w ramach konkursu ogłoszonego przez Burmistrza Miasta i Gminy Mordy pt. „NIE PIJ ALKOHOLU - DODAJ ŻYCIU KOLORU". W przeglądzie uczestniczyły teatrzyki z: Gimnazjum nr 1 w Mordach, Zespołu Szkół w Radzikowie Wielkim i Zespołu Oświatowego w Mordach. Teatrzyk uczniów klasy VI a z naszej szkoły został uznany przez komisję konkursową za drugi teatrzyk przeglądu.

  Podczas konkursu ogłoszono również wyniki konkursu plastycznego pt. „ WOLNOŚĆ BEZ ŚRODKÓW ZMIENIAJĄCYCH ŚWIADOMOŚĆ". Uczennica klasy Va Amelia Wardziakzajęła II miejsce w kategorii szkół podstawowych.

  Niżej prezentujemy relację video przygotowaną przez zespół redakcyjny w składzie: Anna Kamińska, Maria Gaworek i Łukasz Chaciński.

 • Nie pij alkoholu - dodaj życiu koloru.

  W dniu 14 grudnia br. uczniowie klas IV-VI obejrzeli w MGOK spektakl tetralny przygotowany przez uczniów klasy VIa pod opieką p. Danuty Borowskiej. Spektakl powstał w ramach konkursu ogłoszonego przez Burmistrza Miasta i Gminy Mordy pt. "NIE PIJ ALKOHOLU - DODAJ ŻYCIU KOLORU".

 • Wycieczka klasy IVb i VB

  W piątek 11 grudnia br. uczniowie klasy IVB i VB udali się do siedlec do kina by obejrzeć film pt. "Bella i Sebastian". Po filmie zwiedzili wystawę w Muzeum Regionalnym w Siedlcach.

 • Wyjazd do kina - klasy III

  W dniu 10 grudnia 2015 roku klasy III wyjechały do Siedlec do kina. Obejrzały film "Bella i Sebastian".

 • Wyjazd do kina klas pierwszych

  W dniu 9 grudnia klasa IA i Ic wyjechały do kina w Siedlcach. Uczniowie obejrzeli film pt.

 • Wycieczka do Warszawy klas VI

  9 grudnia 2015r. odbyła się wycieczka do Warszawy zorganizowana przez panią Małgorzatę Pawłowską i panią Katarzynę Marczak. Pierwszym punktem programu były niezwykle ciekawe zajęcia w Planetarium mieszczącym się w Centrum Nauki „Kopernik”. Dzieci były zachwycone. Następnie udaliśmy się do Wilanowa, gdzie podczas lekcji historii uczniowie zwiedzili wnętrze pałacu. Najbardziej spodobała się sypialnia króla Jana III Sobieskiego. Wreszcie o godzinie 16.00, gdy zapadł zmrok, rozpoczął się pokaz świateł. Ogrody wilanowskie mieniły się różnymi kolorami w rytm utworów muzyki klasycznej. To było niezapomniane przeżycie.

  fot. Michał Krasnodębski