Zespół Oświatowy w Mordach

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Archiwalna strona gimnazjum

gimnazjum1

Nieoficjalna strona szkoły

 

spmordy

"Stara" strona

zomordy

logo1

Konkursy 2017/2018

baner3

Filtr
 • Ślubowanie pierwszoklasistów

  30 października 2015 roku odbyła się w naszej szkole bardzo ważna uroczystość – „Ślubowanie pierwszaków”. Pierwszaki pod czujnym okiem Pań Wychowawczyń: Renaty Teodorczuk – klasa 1a; Jolanty Kobak – klasa 1B; Elżbiety Wielogórskiej – klasa 1C - tego dnia zostali oficjalnie przyjęci do społeczności szkolnej Szkoły Podstawowej w Mordach.

 • Konkurs Pięknego Czytania

  29 października 2015 roku w bibliotece szkolnej odbył się konkurs "Mistrz Pięknego Czytania". Relacja już niedlugo.......

   

 • Wycieczka klasy 2

  W dniu 27 października 2015 roku odbyła się się wycieczka kraoznawczo-turystyczna do Warszawy.

 • Wycieczka do Warszawy

  W dniu 26 października 2015 roku odbyła się wycieczka do Warszawy na spektakl teatralnypt. "Królowa Śniegu". Uczniowie zwiedzali również Muzeum Archeologiczne.

 • Dzień Nauczyciela

  Dzien nauczyciela1Jak co roku 13 października w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, potocznie zwanym Dniem Nauczyciela. Na uroczystość oprócz nauczycieli i pracowników zostali zaproszeni  również emeryci.

  W tym roku szkolnym apel z okazji tego święta przygotowali uczniowie klasy IVA wraz ze swoją wychowawczynią panią Katarzyną Malińską. Młodzi aktorzy przedstawili na scenie w śmieszny sposób życie i odczucia uczniów na lekcjach. Nie mogło zabraknąć również chóru pod przewodnictwem p. Jacka Zdanowskiego.

  Na zakończenie wręczono wszystkim pedagogom i pracownikom szkoły okolicznościowe laurki własnoręcznie przygotowane przez uczniów.

  Po części artystycznej  Pani Dyrektor wręczyła zasłużonym pedagogom i pracownikom nagrody.

 • Dzień papieski w naszej szkole

  img 157112 października 2015 roku, w przeddzień rocznicy wyboru Karola Wojtyły na papieża, w naszej szkole  obchodziliśmy  XV Dzień Papieski.” Uczniowie przedstawili montaż słowno - muzyczny pod kierunkiem katechetów – p. Barbary Zalewskiej i księdza Piotra Oskroby.

  Na początku uroczystej akademii uczniowie obejrzeli film animowany przestawiający historię życia Karola Wojtyły. Następnie śpiewano pieśni i recytowano wiersze.  

  Na zakończenie pani dyrektor podziękowała uczniom i katechetom  za przypomnienie postaci św. Jana Pawła II, jego życia oraz nauczania.